چرا تیم طراحی سایت رخ؟

تیم مدیریت و بازاریابی  کسب و کار رخ متشکل از متخصصین بازاریابی اینترنتی، سئو و برنامه نویسان حرفه ای وب(php و Asp.net mvc) و طراحان گرافیک می باشد.ما در طول ۱۵ سال فعالیت خود توانسته ایم سیستم های تحت وب متععدی را برای مشتریان خود اعم از ارگان ها و سازمان های دولتی و شرکت های بزرگ و کوچک داخلی و خارجی طراحی و اجرا نماییم.
در طول پروسه طراحی سایت مشتریان، متخصصین شرکت اعم از سئوکار،برنامه نویس و طراح تمام سعی خود را بر این هدف معطوف کرده اند که سایت طراحی شده علاوه بر پوشش تمام نیازهای مشتری، یک سایت راکد و بدون بازدید نبوده و این سایت تبدیل به شتاب دهنده ای برای افزایش فروش، رونق کسب و کار و محبوبیت برند مشتری گردد.

آیا داشتن یک وب سایت برای من لازم است؟

  • وب سایت فراتر از شبکه های اجتماعی
شاید خیلی از افراد معتقد هستند که داشتن یک پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام برای کسب و کارشان کافی می باشد ولی در حقیقت اینطور نیست و شبکه های اجتماعی تنها نقش یک شتاب دهنده برای کسب و کار شما را بر عهده دارند و نباید با از بین رفتن یک شبکه اجتماعی ، کسب و کار شما نیز نابود شود.
  • استفاده از پتانسیل بالای موتورهای جستجو
طبق اعلام رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات، روزانه ۱۰۰ میلیون جستجو از سوی کاربران ایرانی در موتورجستجوی گوگل صورت می گیرد.این آمار خیره کننده نشان دهنده این است که کسب و کارهای بدون وبسایت روزانه بخش عظیمی از مشتریان اینترنتی را از دست داده و این میدان را به رقبایی که دارای وب سایت هستند واگذار میکنند.
  • اعتماد سازی در بین کاربران
آمارها نشان می دهد که کاربران به کسب و کارهایی که دارای وب سایت هستند بیشتر اعتماد میکنند تا کسب و کارهایی که وب سایت ندارند.یک سایت با آدرس و شماره تلفن اعتبار کسب و کار شما را به طرز چشمگیری افزایش خواهد داد.

برای دیدن ادامه مطلب کلیک کنید