کریس رونالدو ، ستاره جدید یوونتوس، برای آغاز رسمی حضورش در این تیم و حضور در تمرینات بیانکونری، امشب وارد تورین شد.

به گزارش گروه سرویس ورزشی پایگاه خبری “رخ”، ستاره پرتغالی به دلیل حضور در جام جهانی، زمان بیشتری نسبت به هم تیمی هایش در تعطیلات به سر برد اما با پایان این مدت، به تورین پرواز کرد.

کریس رونالدو وارد تورین شد / فصل جدید فوتبال CR7 با یوونتوس

گروهی از هواداران یوونتوس برای ثبت لحظه ورود کریس رونالدو ، خود را به فرودگاه رسانده بودند تا بتوانند تصاویر تازه ای از ستاره 120 میلیون یورویی شان ثبت کنند.در این سفر، خانواده رونالدو از جمله فرزندانش و تعدادی از نمایندگانش نیز حضور داشتند. 

 آخرین اخبار ورزشی : این در حالی است که یوونتوسی ها در حال حاضر در تور ایالات متحده به سر می برند.رونالدو که نتوانست با تیم ملی پرتغال از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی صعود کند و با شکست در این مرحله از دور رقابت ها کنار رفت، در این مدت علاوه بر سپری کردن تعطیلات در کنار خانواده اش، در فعالیت های تبلیغاتی هم حضور داشت.

او که برای تبلیغ برند CR7 به چین سفر کرده بود، با استقبال پرشور هزاران فوتبال دوست چینی روبرو شد. کریس رونالدو از فردا در تمرینات یووه حضور پیدا خواهد کرد اما او در دیدار مقابل رئال مادرید در اینترنشنال چمپیونزکاپ به میدان نخواهد کرد. انتظار می رود اولین بازی رسمی او برای یووه، اولین دیدار فصل جدید سری آ مقابل کیه وو باشد.